טופס הזמנת שירות

  • 053-461-3774, 08-625-9433

  • התקשר והזמין שירות: באר שבע, קרית גת, אשקלון, אשדוד

הסרת וירוסים

הכל על וירוסים

הסרת וירוסים: מדריך להסרת וירוסים

אין ספק כי וירוסים הם האסון של האינטרנט המודרני. ולמרות שהם לא עד כדי כך נפוצים כמו שמנסים לומר לנו באמצעי התקשורת, הם אכן קיימים, פוגעים ואנו צריכים להיות מוכנים להדוף אותם

כמעט בכל המקרים, וירוסים נקלעים לתוך המחשב לאחר התקנת תוכנות פיראטיות, כולל גם מערכת ההפעלה Windows 7, Windows 10 עצמה. אם אתם הזמנתם "מומחה" שהתקין Windows או כל תוכנית אחרת בחינם תהיו בטוחים שהמידע האישי שלכם "נשפך" לרשת וכל אחד יכול לעקוב, למשל, אחר נתוני התשלום שלכם, להציג פרסומות שאתם לא צריכים (וכל קליק שלכם מעשיר את מישהו) וכד'.

מה נותנת לכם התקנת תוכנות חוקיות עם רשיון? אתם תפחיתו ב-90% את הסיכון שיהיה לכם וירוס במחשב, המידע האישי שלכם יהיה מוגן מקסימלית מפני האקרים וספאמרים, לא יהיה פרסום מעצבן ובסופו של דבר לא תפרו את החוק ולא תשלמו קנסות גבוהים.

כל מחשב איטי יכול להיות נגוע בוירוס ורשת האינטרנט מגדילה עוד יותר את הסיכוי הזה. וירוסים אינם מופיעים משום מקום. וירוסים, תוכנות המחשב רגילות - פרי הייצור של רמאים, האקרים או סתם מתכנתים נרגזים שהחליטו להפיל את בן אדם קונקרטי או משתמשי האינטרנט בכלל.

לרוב וירוסים יש תכונה אחת משותפת וזו יכולת לשכפל את עצמם וכך הם מתפשטים ממחשב אחד לשני. העתק שנוצר נקלע למחשב ואם תוכנת האנטי-וירוס לא תזהה אותו בזמן, הווירוס יתחיל לפעול.

הווירוס, תוכנות זדוניות יכולות להפריע לכם לעבוד בשליחת פרסומות מרגיזות והודעות אחרות למסך המפחידות אתכם או מכריחות לקנות תוכניות שאתם בכלל לא צריכים. הוא יכול גם לגרום נזק גדול בכך שישמיד, למשל, את כל המידע בכונן הקשיח. יש הרבה אפשרויות וכולן לא נעימות.

וירוסים יודעים לכתוב את עצמם על דיסקים און קי או על כוננים ואחר כך בצורה הזו הם מטיילים ממחשב למחשב. בתור אמצעי התחבורה יכול לשמש גם כבל רשת המחבר בין המחשבים. לכן עבודה ברשת מגבירה את סבירות הזיהום של המחשבים בווירוסים.

היום מספיק לפתוח אתר שיש בו סקריפט זדוני כדי שהווירוס יעבור למחשב. במקרה של רשת מקומית, אם אחד המחשבים במערכת נגוע, זה יכול לגרום להתפשטות הווירוס לכל המחשבים ברשת.

תוכנות אנטי וירוס מסוגלות לזהות ולהרוס את הווירוסים שכבר ידועים וגם לאתר וירוסים חדשים. אין אלא להודות כי אידיוטים שיוצרים וירוסים הם בכלל לא אידיוטים במובן האינטלקטואלי, כי הם כל פעם מצליחים למצוא דרכים חדשות לעבוד על תוכנות האנטי-וירוס (כמעט בכל המקרים הווירוסים מיוצרים לפי ההזמנה של מישהו). לעתים קרובות זה בלתי אפשרי להיפטר מווירוסים חדשים עד שלא יהיה שדרוג של תוכנת האנטי-וירוס או עדכון של מסד הנתונים האנטי-וירוס מהשרת של התוכנה.

שימוש בתוכנות האנטי וירוס

תוכנה להסרת וירוסים, תוכנה להסרת וירוסים חינם

הדרך הטובה ביותר להגן על הרשת מפני התפשטות וירוס היא להשתמש באופן קבוע בתוכנות אנטי-וירוס. בכל תוכנה כזו יש רשימה של כמה אלפי שמות של וירוסים שהיא מסוגלת לזהות ולנטרל.

תוכנת אנטי-וירוס במחשב האישי זה הכרחי חיוני היום. יש תוכנות בתשלום ובחינם. התוכנה הפופולרית ביותר בחינם היא Avast.

הנציגים המפורסמים ביותר של סוג זה של תוכנות המוצעים בתשלום הם אנטי-וירוס קספרסקי (KAV) ודוקטור ווב (dr Web). תיאור של כל תוכנה בנפרד ראוי למאמר שלם, כמו גם השוואה של היתרונות והחסרונות שלה.

לא משנה באיזו תוכנה תבחרו להגנה מפני וירוסים, אתם צריכים להבין כי תוכנת אנטי -וירוס מודרנית לא תהיה יעילה ללא עדכון של מסד הנתונים האנטי-וירוס מהשרת של התוכנה. יש גם להבין כי השימוש בתוכנה כזו זה לא תרופת פלא - להגנה מוצלחת של המחשב צריך להצטייד באמצעי הגנה מקיפים. לדוגמה, שימוש בפתרונות מרוכבים (כמו Kaspersky Internet Security).

טכנאי מחשבים עד הבית

מרכז: ראשון לציון, חולון, בת ים, פתח תקווה
דרום: באר שבע, אשקלון, אשדוד

אם אתם זקוקים לעזרה בהתקנת האנטי-וירוס מתאים לצרכים שלכם, בייעול או שדרוג המחשב שלכם או כל עזרה במחשב אחרת - נשמח לעזור לכם. מלאו את טופס יצירת קשר ומתכנת שלנו יצור אתכם קשר בהקדם האפשרי. אתם גם יכולים להתקשר אלינו למספר 053-461-3774, 08-625-9433 בכל ימי העבודה מ-09:00 עד 20:00.

לחיוג מהיר לחץ כאן